JAARPROGRAMMA 2020-2021

Ook de Historische Vereniging Maasland dient rekening te houden met corona.

We kunnen echter nu al voorspellen dat deze periode een onderdeel wordt van de toekomstige geschiedenisboeken! Afstandsonderwijs, thuiswerken, 1,5-meter terrassen op marktpleinen en zangloze kerkdiensten zullen hopelijk snel voorbij zijn. Voordat dit echter zo is, proberen we de 1,5-meterregel in te passen in onze gewone dagelijkse bezigheden.

Wij moeten helaas u echter mededelen dat wij de lezing van donderdag 26 november 2020 van Piet Houtenbos en Kees van Gageldonk over het Structuurplan Maassluis-Vlaardingen-Maasland uit 1957 moeten afgelasten.

Deze zal hopelijk in het voorjaar doorgang vinden. De filmavond over Maasland die in maart niet is doorgegaan, zullen we ook in het voorjaar proberen te organiseren.

Wij houden u op de hoogte van het verdere lezingenprogramma!